Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Permanentní make-up

Permanentní make-up neboli mikropigmentace (tetování obočí, rtů a očních linek) je aplikace barevných pigmentů do pokožky. Výsledkem je dlouhodobé nalíčení, které vydrží 3 – 5 let, přičemž barva se z pleti postupně vytrácí.

Aplikaci předchází konzultace, kdy je nutné vybrat správný barevný odstín. Díky permanentnímu make-upu (mikropigmentaci) můžeme měnit tvar obočí, doplnit chybějící chloupky a zvýraznit barvu obočí. Oční linky krásně zvýrazní naše oči. Konturou rtů docílíme plnosti rtů, vylepšení tvaru nebo potlačíme asymetrii.

Díky permanentnímu make-upu (mikropigmentaci) se budete cítit stále dokonale upravená a sebevědomá, ať už ráno po probuzení, v práci nebo při sportu.

Veškeré další informace a ukázky prací najdete na samostatném webu www.TetovaniOboci.cz

 

                            permanentní make-up obočí před a po aplikaci

 

 

                       permanentní make-up obočí před a po aplikaci

 

 

               permanentní make-up horních i spodních očních linek

 

 

                     permanentní make-up rtů před a po aplikací

 

Přejete si krásnou svatbu plnou nádherných okamžiků, ale zároveň toužíte i po soukromí? To vše i mnohem více můžete zažít během svatby v zahraničí, která Vám otevírá svou náruč! Nebojte se ani finanční stránky, budete mile překvapeni – Le Rêve.