Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Menopauzální pleť

Je to období kolem 40.let života ženy, kdy postupné snižování hladiny ženských hormonů estrogenů vedou k ztenčení pokožky, ke změnám elastitity a zvýšené citlivosti. Pleť v tuto dobu potřebuje obnovit pružnost, pravidelně podporovat novotvorbu kolagenu a  působit proti drobným vráskám a změnám pigmentu, působit proti volným kyslikovým radikálům, urychlovat odlučování zrohovatělých buněk a působit proti stárnutí pleti.

Jak postupovat v péči o menopauzální pleť

1.Odlíčení a čištění pleti
Ráno a večer očistíme pleť Cleansrem 5% – u jemné suché pleti, nebo Cleansrem 8% – u pleti mastnější nebo smíšené,

2. Krém
Ráno a večer naneseme na pleť zpevňující a omlazující krém Firmin Up 40, který dodává pleti po čtyřicítce tu správnou péči, intenzivní anti-aging, chrání kolagenová vlákna a elastin před volnými radikály a proti předčasné enzymatické degresi. Obnovuje produkci kolagenových a jiných vláken , pravidelná aplikace dodá pleti energii, zplepšuje pružnost, hydrataci a udržuje kontury obličeje.

3. Sérum
Tuto základní péči o Vaši pleť můžete doplnit sérem Firmin Lift strong, což je multifunkční komplex , který vytváří nové povrchové zhutnění, dává okamžitý a dlouhotrvající liftingový efekt, posiluje spojovací tkáň, zlepšuje nové vytváření kolagenu 1.