Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Čokoládové ošetření pleti

Čokoláda se stala v poslední době v kosmetice trendem a aplikuje se do mnoha přípravků s cílem blahodárného účinku na omlazení pleti.

Vyzkoušejte i Vy úžasně vonící čokoládovou masáž  obličeje z vysoce kvalitního kakaa a vůně čokolády se z Vás bude linout ještě několik hodin po ošetření.

Vysoce kvalitní kakaový prášek má významný antioxidační účinek, oživuje pleť, navrací svěžest a přirozenou barvu, kakaové máslo pokožku krásně zjemňuje, vitamíny A, E a pantenol napomáhají regeneraci pokožky, významný je vysoký podíl lecitinu.

Masáž může být provedena samostatně nebo se může aplikovat v kombinaci s čokoládovou maskou s alginátem z norské mořské řasy, která vypíná a tonizuje ochablé partie. Tato maska je vhodná pro všechny typy pleti s výjimkou extrémně mastné.