Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Ošetření pleti v podzimních měsících

Náhlé změny teploty o více jak 10°C v průběhu jednoho dne jsou pro pokožku rizikovější než dlouhodobě vysoké či nízké teploty. Kůže není schopna reagovat na rychlé výrazné změny teploty. Opožděná je především reakce potních a mazových žláz a navíc se v kůži při prudkých změnách teploty tvoří látky, které mohou podpořit některé zánětové reakce v kůži a kůže se tak může stát více podrážděnou a zvýšeně citlivou.

Pokud dochází k náhlým změnám teploty, je kůže dlouhodobě podrážděná, což vede například k její postupné dehydrataci a k poklesu kolagenu, což vede k tvorbě vrásek.

Proto se kosmetická péče v těchto měsících zaměřuje na omezení těchto vlivů pomocí zpevňující hydratační kúry, protože dobře hydratovaná pleť, krytá vhodnými látkami, odolává lépe změnám teplot.