Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Péče o normální, zdravou pleť

I zdravá pleť potřebuje pravidelnou péči! Optimální péče o normální, zdravou pleť je snadnější, zaměřuje se na udržení zdraví pokožky, tzn.především na udržení správné hydratace, tvorby mazu, tonusu pokožky, zaměřuje se na preventivní péči proti vzniku vrásek.


S každou pletí se ovšem vyplatí zacházet jako s pletí citlivou, proto při kosmetickém ošetření i při následné domácí péči je vhodné vybírat kosmetické přípravky bez parfemace a bez použití konzervačních látek, bez sulfátů.
Bioceutika Natinuel tyto požadavky splňují, všechny denní krémy obsahují UV filtr a jsou k zakoupení v kosmetickém salónu.

 

Jak se doma starat o normální pleť:

1. Čištění a odlíčení pleti
Ráno a večer očistíme pleť Cleansrem 5%  – což je jemné čistící mléko bez sulfátů, jemně odstraňuje buněčné zbytky a nečistoty bez změny hydrolipidového filmu. Naneste na  suchý obličej, lehce vmasírujte, nechte cca minutu působit, pak důkladně opláchněte vodou.

3. Krém –
zvolte podle stavu pleti, věku, ročního období, ideálně se poraďte v kosmetickém salónu.