Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Péče o normální, zdravou pleť

I zdravá pleť potřebuje pravidelnou péči! Optimální péče o normální, zdravou pleť je snadnější, zaměřuje se na udržení zdraví pokožky, tzn.především na udržení správné hydratace, tvorby mazu, tonusu a turgoru pokožky, zaměřuje se na preventivní péči proti vzniku vrásek.


S každou pletí se ovšem vyplatí zacházet jako s pletí citlivou, proto při kosmetickém ošetření i při následné domácí péči je vhodné vybírat kosmetické přípravky bez parfemace a bez použití konzervačních látek.
Dermokosmetické přípavky značky Syncare tyto požadavky splňují, všechny denní krémy obsahují UV filtr a jsou k zakoupení v kosmetickém salónu.

 

Jak se doma starat o normální pleť:

1. Čištění a odlíčení pleti
Ráno a večer očistíme pleť Syncare Čistícím gelem a dočistíme a tonizujeme Tonikem hydratačním.

2. Sérum
Volíme např.Sérum mořské liftingové pro udržení hydratace.

3. Krém
Biominerál hydratační krém, který můžeme použít pro den i noc, obsahuje retinol a ionty solí z Mrtvého moře, který výrazně hydratují pokožku.

4. Maska
Pro podporu a udržení Vaší pleti ve výborné kondici je vhodné používání hydratačních masek 2x denně v domácím prostředí, vhodná je např.Artistry hydratační maska.