Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Jak pečovat o pokožku v zimním období?

Naše pleť potřebuje v různých ročních obdobích různou péči. Na podzim a v zimě je naše pokožka většinou hlavně přesušená a to i u mastnějších typů pleti. Přecházení z vyhřátých místností do chladu a mrazu je pro pleť velmi náročné, dochází k vysušování, pocitu napětí, pleť může být zhrublá nebo se tvořit šupinky. Při častém přechodu z chladného prostředí do tepla pak dochází k zarudnutí, popraskání drobných žilek nebo prasklinkám v pleti.

Jak pleť ochránit?  Na podzim a v zimě nikdy nepoužívejte hydratační gely nebo lehké hydratační krémy! Používejte mastnější krémy.Při cestě na hory také nezapomeňte ošetřit pleť ochranným krémem s UV filtrem, např. krém Protektor 50+ od firmy Natinuel.  Tento krém můžete používat každé ráno u pletí s rosaceou, účinně chrání před výkyvy teplot a omezuje začervenání pleti.

Velmi důležité je udržovat ochranný hydrolipidový film v dobré kondici. Pokud je vrchní vrstva kůže v pořádku, odolává lépe povětrnostním vlivům. Ošetřujte svou pleť ráno a večer čistícími přípravky od firmy Natinuel, které díky různému obsahu kyselin udržuje správné PH pokožky a zvyšuje její odolost. Následne ošetřete krémem např. Defend plus – který výrazně posiluje imunitu kůže, Homeo gen – na exematickou, citlivou nebo pleť s rozšiřenými žilkami či rosacenou v různých fázích, Elisír – pro pleť se sklonem k hyperpigmentacím, Cromage – pro pleť po aknózních stavech, Genage – pro každou pleť nad 40 let, multifunkní krém.

Při ošetření v  kosmetickém salónu je nejvhodnější doba pro nízkodávkové AHA přípravky, enzymatické peelingy nebo ošetření chemickým peelingem, které není možné provádět v letních měsících. Vyhýbat se nemusíme ani hydratačnímu ošetření, ale pouze vhodnými přípravky bez nadbytku vody.

S výběrem vhodných kosmetických přípravků Vám ráda poradím v kosmetickém salónu nebo prostřednicím e-mailu.