Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Kosmetické přípravky Syncare

SynCare je českou firmou, která přináší na trh dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče.  SynCare je certifikovanou bio kosmetickou bez použitých parfémů, syntetických barviv a konzervantů. Výrobky jsou baleny vysoce hygienicky – v tubách a v dávkovačích.

Přípravy můžete zakoupit pouze u odborníků v péči o pleť, tzn. v kosmetických salónech, lékárnách nebo u kožních lékařů. Firma garantuje vrácení peněz bez udání důvodů do 60.dnů od koupě přípravků, zbude-li minimálně polovina objemu výrobků.

Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti, zvláště se zaměřuje na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti)

Kosmetické přípravky firmy Syncare si můžete zakoupit  v kosmetickém salónu.