Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Speciální ošetření očního okolí

Trápí Vás vrásky a ochablá pokožka kolem očí?
V kosmetickém salónu Vám nabízíme silně relaxační ošetření pokožky okolo očí, které výrazně pozitivně ovlivní stav pokožky okolo očí.

Díky cílené kombinace účinných sér s obsahem retinolu, pigmentů stříbra, hojivého chlorofylu, vitamínu E,  speciálních masek a mikromasáže očního okolí bude Vaše pokožka v okolí očí  projasněná, zpevněná a dokonale vyživená, vrásky a vějířky kolem očí zjemněné, kruhy pod očima způsobené únavou a stresem odstraněné.
Po tomto ošetření se budete cítit krásně odpočatá a Vaše oči budou nádherně zářit.

Délka ošetření je 25 minut a lze ho zařadit i do běžné kosmetické péče. Toto příjemné a zároveň velmi účinné ošetření očního okolí můžete darovat i svým blízkým formou dárkového poukazu na toto speciální ošetření.

Proč pečovat o oční partie?
1. Oční okolí je jednou z nejcitlivějších oblastí pokožky a je třeba věnovat jí speciální péči
2. Oblast okolo očí je místem, které je nejvíc náchylné k tvorbě vrásek.
3. Pravidelná péče působí preventivně proti vzniku vrásek nebo omezí již vzniklé vrásky. Pečovat o oční partie se proto vyplatí v každém věku!

Proč vznikají vrásky nejdříve kolem očí?
1. Pokožka kolem očí je výrazně tenčí v porovnání s jinými místy v obličeji (snadněji a rychleji pronikají dráždivé látky)
2. Je zde mnohem méně mazových žláz (nedochází k dostatečnému promaštění)
3. Pokožka kolem očí je častěji napínána při činnosti mimických svalů, což se  zevně projeví vznikem vrásky

Proč je důležité používat na oblast okolo očí speciální přípravky určené k péči o oční okolí?
1. Pokožka je tenčí , slabší a  dráždivé látky z nevhodných přípravků lehčeji prochází dovnitř pokožky, což může způsobit podráždění pokožky, vznik otoků, vrásek
2. Nevhodným přípravkem může být podrážděná i oční sliznice, která je v těsném kontaktu s ošetřovanou oblastí
3. Ne všechny přípravky se hodí k ošetření dolních i horních víček! Horní víčka jsou ještě citlivější a může dojít k podráždění víčka či oční sliznice
4. Nepoužívejte přípravky s obsahem parfémů a dráždicích konzervačních látek

Vhodné přípravky k ošetření Vašich očí žádejte v kosmetickém salónu, kde Vám pomůžeme vybrat přírodní Bio přípravky bez konzervantů a parfémů přímo pro pokožku Vašeho očního okolí.

Co způsobuje černé kruhy pod očima?
Oční okolí je místem, kde je větší hustota kožních cév, které v této oblasti snadno prosvitají a způsobují změnu barvy pokožky hlavně pod očima. Červené krvinky  vystupují z poškozených cév, praskají a uvolňuje se hemoglobin, který se rozkládá zejména na bilirubin, který mění barvu kůže v okolí očí na fialovou, modrou, zelenou a žlutou.
V určitých případech lze tmavé kruhy omezit pomocí speciálního přípravku Oftaxyl, který můžete zakoupit v kosmetickém salónu. Přípravek je nutné používat na postižená místa v okolí očí pravidelně 2x denně nejméně 60 dnů. Krém odbourává látky zodpovědné za tmavé podoční kruhy, omezuje tvorbu podočních otoků a redukuje vrásky.
Problém se zhoršuje s věkem, díky zvýšenému cholesterolu, při poruchách srážlivost krve, jaterních poruchách.