Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Péče o pleť na jaře

Na jaře se už  nemusíme chránit před mrazem a chladem a tak na pleť trochu zapomínáme. Pokožka ale není po zimě dostatečně aklimatizována a prudké změny teplot spolu s ostrým jarním sluníčkem nám můžou pleť poškodit. Výsledek se dostaví ztrátou elasticity, turgoru a hydratace pleti.

V jarním období je proto nejdůležitější  hydratace pleti a působení proti jejímu stárnutí spojené s ochranou pokožky proti slunečnímu záření (fotoprotekce).

Pokud má pokožka sklon k pigmentovým skvrnám, je nutné začít používat opalovací ochranné přípravky s vyšším ochranným faktorem už nyní (SPF20-SPF50).

V ostatních případech postačí  běžný  denní krém s UV filtrem (SPF3-SPF8).  Pokud však budeme na sluníčku pobývat déle jak 2 hodiny, musíme vždy použít ochranný  opalovací přípravek s vyšším UV filtrem (SPF8 – SPF20)

Více o slunečním záření a ochraně proti sluníčku a opalovací přípravky naleznete zde.