Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Kosmetické ošetření

Stárnutí nelze zastavit, ale lze ho oddálit pravidelnou kvalitní a intenzivní péčí, kterou své pleti věnujeme. V kosmetickém salónu používám kosmetické přípravky Natinuel, jejichž přípravky působí na pokožku pomocí vysoce aktivních látek s vědecky prokázanými a vysokými účinky na různé kožní buňky, na všechny strukturální změny v pokožce, v podkožní vrstvě i pojivové tkáni a cíleně je řeší.

Bioceutika Natinueneobsahují nic, co  kůže nepotřebuje a proniká do hlubokých vrstev kůže. Tím daleko efektivněji může ovlivňovat projevy jako jsou akné, kuperóza, vrásky….

Molekulární bioceutika Natinuel prodlužují život kožních buněk a podporují jejich aktivitu.

Zároveň chrání pokožku před UV zářením a před působením volných radikálů, které způsobují oxidaci kožních buněk.

Můžete si vybrat z těchto ošetření:

Standardní kosmetické ošetření ( čištění, masáž dekoltu a obličeje, speciální masky, ampule, séra)   600,–

(ošetření hydratační, výživné, regenerační, ošetření kuperózy) 

Speciální kúry                                                                                                                                          700,- až 1 200,-

(hloubkově působící ošetření kyselinami,ošetření kolagenem, ošetření vitaminem C)

Liftingové anti-agingové ošetření pleti                                                                                                         1500,–

(interaktivní hloubkové působení proti chrono i foto stárnutí, proti glykaci kolagenu)

 Hydratační ošetření – pro všechny typy pleti, které vyžadují zvýšení nebo optimalizaci hydratace. Napomáhá správné funkci hydrolipidového povrchu pokožky. Přípravky zlepšují a zvyšují nejen okamžitou povrchovou, ale i hloubkovou hydrataci, revitalizují a regenerují dehydratovanou pleť. Opravuje samohydratační pochody v kůži a pleti se tak vrací přirozené hydratační schopnosti.

Ošetření kuperózy – vznik kuperózy na pleti je příznakem stárnutí pleti. Přípravky určené k ošetření pleti s kuperózou omlazují, vyživují, regenerují, zjemňují pokožku, předchází vzniku rozšířených žilek a preventivně chrání pokožku se sklonem ke kuperóze. Přípravky posilují kožní bariéru, obnovují hydrataci, omezují zarudnutí a citlivost pleti a posilují tonus stěn kapilár a tím zvyšují odolnost proti  vnějším vlivům a citlivost kůže na tepelné výkyvy.

Ošetření kyselinami- může být prováděno  v průběhu celého roku, před opalováním i po opalování – bez rizika přecitilivělosti pokožky na slunce a vzniku hyperpigmentací, navíc se prodlužuje životnost opálení,  je vhodné i pro jemnou a citlivou pleť, pro pleť s mírnou akné, s hyperpigmentací, růžovkou a pro pleti, které nesnáší jiná exfoliační ošetření.

Výsledkem bude větší rozjasněnost pokožky, omlazení, regenerace a hydratace pleti, vypnutí, obnovení kontur, posílení kožní bariéry, zlepšená kvalita  a intenzita barvy opálení a v případě problematické pleti – vyčištěná pokožka od komedonů, podpořená normalizace stavu akné, antibakteriální účinek.

Toto ošetření spočívá v postupném nanášení speciálních produktů, z nichž každý má určenou dobu působení a každý z nich plní důležitou roli v celkové péči o pleť.

 • Příprava pleti – před každým ošetřením je nutné pleť řádně správně připravit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, zlepšit vzhled kůže a zvýšit ochranu a regeneraci.
 • Aplikace kyseliny – většinou ji provází mírné poštipkávání
 •  Neutralizace – tyto přípravky optimalizují pleť po ošetření kyselinami a  předchází nežádoucímu podráždění
 •  Regenerace – aplikace gelu, který optimalizuje a esteticky zvyšuje opálení a účinné látky v něm obsažené chrání a posilují obranný systém kůže a chrání DNA před poškozením UV zářením a volnými radikály. Aktivují se regenerační normalizační mechanismy a předchází se podráždění pokožky.
 • Sjednocení barvy – u pletí s nerovnoměrnou pigmentací sjednocuje barvu a brání rozvoji nových skvrn
 • Masáž
 • Aplikace masky podle stavu nebo problému na pleti – všechny masky podporují proces normalizace kůže, brání vzniku zánětu, zpevňují kontury obličeje, podporují regeneraci a obnovu, chrání kolagen a elastin, zlepšují tón  a zmírňují podráždění pleti
 • Závěrečná péče – ošetření pleti krémem bohatým na aktivní přísady, které okamžitě  normalizují hydratační schoposti pokožky, chrání kolagenní a elastická vlákna a komplexně působí na omlazení a obnovu pleti.

 

Ošetření RX50 – pokročilý bioaktivní peeling nejnovější generace, je vhodný pro všechny typy pleti a díky své specifické olejové struktuře umožňuje kombinovat peelingové ošetření s revitalizační masáži. Pleť je okamžitě a viditelně revitalizovaná a zlepšená. Ošetření revitalizuje buněčnou výměnu pokožky, zvyšuje buněčnou energii, revitalizuje fibroblasty, optimalizuje tvorbu kolagenu a elastinu.

 • příprava pleti – před každým ošetřením je nutné pleť řádně správně připravit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, zlepšit vzhled kůže a zvýšit ochranu a regeneraci.
 • masáž peelingovým přípravkem
 • neutralizace -tyto přípravky optimalizují pleť po ošetření kyselinami a  předchází nežádoucímu podráždění
 • maska – po tomto ošetření se nanáší normalizující maska  pro citlivou pleť k léčbě narušené a zanícené kůže, podporuje proces normalizace kůže, pozastavuje zánětlivé procesy, zpevňuje, podporuje regeneraci a obnovu, chrání kolagen a elastin, zlepšuje tonus pleti
 • závěrečná péče – ošetření pleti krémem bohatým na aktivní přísady, které okamžitě  normalizují hydratační schoposti pokožky, chrání kolagenní a elastická vlákna a komplexně působí na omlazení a obnovu pleti.

 

Ošetření kolagenem, vitaminem C – ošetření produkty s vysoce účinnými anti-agingovými složkami, které působí na celkovou strukturu pleti. Obsahují růstové faktory, rozmanité peptidy, specifické aminokyseliny a antioxidanty. Tyto látky mají pronikavý účinek na  mechanismy, které regulují biologický život kůže a kožní pojivové tkáně. Díky nim můžeme působit přímo na fibroblasty a optimalizovat neosyntézu základních složek kožní výplně, jako jsou kolagenní a elastická vlákna, glykosaminoglykany, proteoglykany a různé struktury proteinů a dosáhnout zlepšení v jejich kvalitě i množství. Ve spojení s antioxidanty, jako jsou resveratrol, lipochroman-6 a s vitamin C bojují proti účinkům volných radikálů a podporují celkovou strukturální regeneraci kůže a pojivové tkáně k dosažení omlazené pleti.

 • příprava pleti – před každým ošetřením je nutné pleť řádně správně připravit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, zlepšit vzhled kůže a zvýšit ochranu a regeneraci.
 • ošetření kolagenovým přípravkem
 • ošetření regeneračním přípravkem
 • ošetření vitaminem C
 • masáž
 • maska  –  podle stavu nebo problému na pleti, všechny masky podporují proces normalizace kůže, brání vzniku zánětu, zpevňují kontury obličeje, podporují regeneraci a obnovu, chrání kolagen a elastin, zlepšují tón  a zmírňují podráždění pleti
 • závěrečná péče – ošetření pleti krémem bohatým na aktivní přísady, které okamžitě  normalizují hydratační schoposti pokožky, chrání kolagenní a elastická vlákna a komplexně působí na omlazení a obnovu pleti.