Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Osvědčení

Kosmetika je obor, který jde neustále kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření. Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou přírodní kosmetiku, obsahující produkty ekologického zemědělství, bio rostlinné oleje a splňují další kritéria, která mají příznivý vztah ke zdraví, jsou bez konzervačních látek, bez parabenů, bez parfemací.

Tyto firmy mi také poskytují nejrůznější školení a pravidelné informace o novinkách, možnostech v kosmetice. Pro svou práci tedy používám  kvalitní, spolehlivé a účinné kosmetické přípravky, které nenajdete v běžné obchodní síti  a pracuji s látkami a postupy,  které nejsou dostupné běžným spotřebitelům.

osvedceni-syncareosvědčení-ocni-okoli-2011slavnostní-líčení4

img_0002 img_0001 img1