Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Péče o normální, zdravou pleť

I zdravá pleť potřebuje pravidelnou péči! Optimální péče o normální, zdravou pleť je snadnější, zaměřuje se na udržení zdraví pokožky, tzn.především na udržení správné hydratace, tvorby mazu, tonusu a turgoru pokožky, zaměřuje se na preventivní péči proti vzniku vrásek.
S každou pletí se ovšem vyplatí zacházet jako s pletí citlivou, proto při kosmetickém ošetření i při následné domácí péči je vhodné vybírat kosmetické přípravky bez parfemace a bez použití konzervačních látek.
Bioceutika Natinuel  tyto požadavky splňují. Neobsahují žádné látky, které by pleti nebyly vlastní a podporují přirozenou regeneraci buněk .Všechny denní krémy obsahují UV filtr a jsou k zakoupení v kosmetickém salónu.