Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Potřebujete poradit v oblasti kosmetiky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz v oblasti kosmetiky,  můžete mě kontaktovat na e-mailu polaskova.kamila@seznam.cz nebo na tel.čísle 777 925 135.

Na Vaše dotazy Vám ráda odpovím.

Z některých dotazů…..

 

Dobrý den, mám jemné nevýrazné řasy, uvažovala jsem o trvalé na řasy, ale bojím se, že to pro mě není vhodné.

Dobrý den, trvalá na řasy je určená pro všechny řasy, ale právě u řasů nevýrazných a rovných je výborný efekt. Tím, že se řasy pomocí trvalé natočí nahoru, budou viditelnější, Váš pohled se zvýrazní, oči budou působit opticky větší. Pokud navíc použijete ještě řasenku, efekt se ještě znásobí, oko bude otevřenější a výraznější.  Aplikace trvalé na řasy v kosmetickém salónu trvá asi hodinu a efekt vydrží  po dobu 2-3 měsíců. Po této době je možné trvalou na řasy opět provést.

Hezký den, Kamila Polášková

 

Dobrý den, slyšela jsem o nějaké novince při dělání trvalé řas, děláte to?

Dobrý den, ano, dělám, jedná se o to, že místo klasické natáčky se na oční víčko přiloží speciální silikonový „power pad“, který lépe přichytí řasy a trvalá má ještě větší efekt. Silikonové power pady jsou ovšem dražší než klasické natáčky,  a proto trvalá s použitím power padu je o něco dražší.

Hezký den, Kamila Polášková

 

Dobrý den. Poradila byste mi nějaký make-up? Nějaký co je na suchou kůži a abych neměla nějakou silnou vrstvu?

Dobrý den, mám v nabídce několik druhů make-upů nebo tónujících krémů, které jsou určené i pro suché pleti a jsou velice přirozené. Na dálku je těžké poradit, ale stavte se za mnou do salónu a já Vám doporučím make-up přímo pro Vaši pleť. Ukážu Vám, jak ho nanášet, aby byl vzhled co nejpřirozenější.
Hezký den, Kamila Polášková

Dobrý den, prosím o radu s výběrem kosmetiky. Mám 33 let, mám straštně mastnou pleť, pořád se lesknu. Sem tam se objeví i akné. Vyzkoušela jsem už hodně přípravků, ale nic mi nepomáhá. Děkuji za radu.

Dobrý den, základem je výběr vhodné kosmetiky. Zcela nevhodné je pleť vysušovat přípravky s obsahem alkoholu nebo používat micelární odličovače. Doporučuji Vám Cleancer 8% od firmy Natinuel, který Vám odstraní všechny nečistoty z pokožky, desinfikuje a uchová rovnováhu hydrolipidového filmu. Budete mít pocit čistoty a jemnosti pokožky.  Používejte ráno a večer. A Cleanser doplňte krémem Bio Delis, který pomáhá s přemašťováním pleti a s nečistou pletí.   V případě potřeby je možné doplnit ještě o přípravek Seba 12, rovněž od firmy Natinuel, který byste používala lokálně na akné.
Hezký den, Kamila Polášková

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda je pro mě vhodná masáž obličeje. Mám velmi citlivou pleť s rozšířenými žilkami a nevím, jestli se u takové pleti masáž může provádět. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, masáže obličeje se nemusíte bát, ale masáž u takovéto pleti musí být velmi šetrná, určité kroky se z ní vypouštějí, nebo se provádí speciální klidnící masáž. Nesmí  by být prováděná prohřívacími oleji či esencemi.  Důležité je ale řešit problém rozšířených cévek, protože tento problém se sám nezlepší, bude se zhoršovat. Je nutné používat přípravky opravdu šetrné,  bez parfermací, pozor na minerální oleje , přípravky by měly podporovat odolnost cévek. Doporučila  bych Vám od firmy Natinuel Cleanser 5% – jemnou emulzi bez sulfátů k ošetření citlivé pleti a krém Homeo gen, který posiluje cévní stěny a tím i odolnost kůže proti tepelným výkyvům, omezuje zarudnutí, obnovuje hydrataci, zjemňuje a je to skvělý krém i na anti-aging.  V létě  – při opalování, bych připadla ještě Protektor 50+ a tento krém byste mohla používat i na zimu při extrémních zimních teplotách či výletech  v zimních obdobích.  Anebo Homeo gen na večer, Protektor 50+ na ráno…
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den.
Mám velmi citlivou pleť a všechny přípravky mě vysušují a svědí. Mám teď krém, který je celkem dobrý, ale zase není proti vráskám. Nemáte něco vhodného pro moji pleť?

Dobrý den, Váš hydrolipidový film není určitě v pořádku. Vyhněte se micelárním vodám, začněte používat šetrný přípavek bez sulfátu Cleanser 5% od firmy Natinuel. Vyhněte se parfemovaným kosmetikám a zkuste pro začátek Defend plus od Firmy Natinuel, který je komplením antioxidačním krémem, velmi intenzivně působí na různé záněty v kůži, posilue imunitu kůže a obranyschpnost kůže.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, chci se zeptat, od kolika roků mám používat krémy proti vráskám? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, záleží na typu a stavu pleti. Obecně lze říct, že suchá pleť stárne rychleji a proto na i můžete používat přípravky určené na vrásky dřív než např.u pleti mastnější. Ale není to vždy pravidlem. Pokud se Vám tvoří vrásky např.kolem očí, pak lze začít používat přípravky proti vráskám klidně už od 20.let. Důležité je zvolit vhodné kosmetické přípravky, které neobsahují návykové složky, naopak podporují přirozené schopnosti kůže. Takové přípravky najdete u firmy Natinuel.
Hezký den.
Kamila Polášková

 Dobrý den, co je lepší? Klasické čištění pleti nebo ultrazvukem?

Dobrý den, čištění ultrazvukovou špachtlí je šetrnější metoda, ale spíše ji využívám při méně zanesených pletí, při velmi znečištěné pleti využiji raději kombinaci anebo klasické vyčištění pleti .
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobý den, jaký máte názor na séra na řasy? 

Dobrý den, sér na řasy je spousta. Vyzkoušela jsem jich desítky. Zakotvila jsem u séra na řasy Hairplus od firmy Skinso. Pozor! Jsou dvě séra Hairplus. Sérum Hairplus od firmy Skinso je na bázi rostlinných peptidů a prodlužuje životnost řasy. Aplikuje se každý večer po odličení. Řasy narostly opravku každé klientce. Některé víc, některé méně. Toto sérum je bez hormonů, proto ho preferuji.

Hezký den, Kamila Polášková

 

Dobrý den, kamarádka mě říkala, že jste jí pomohla s pigmentovými skvrnami, co mám dělat?

Pigmentové skvrny jsou vždy větší problém. Nevím, v jakém je Vaše pleť stavu, kolik skvrn se tam  objevuje, kolik máte let….obecně bych doporučila Cleancer 5 na vyčištění pleti, sérum BB Spot 22, které byste dávala ráno a večer lokálně na skvrny. Poté krém, např. Elisír, který bojuje nejen proti pigmentovým skvrnám a pokud používáte make- up, doporučila bych CC krém Perfekt C, který Vám krásně skyje nedostatky na pleti , sjednotí barevný odstín pleti a je velmi projasňující.

 

Hezký den, Kamila Polášková

 

Dobý den, slyšla jsem na internetu, že se má používat kolagen už od dvaceti let, který byste mi doporučila?

Dobrý den, na internetu se dovíte opravu ledacos, v případě  colagenu u 20.tileté pleti bych zůstala v klidu, pleť sice stárně od cca 25.ti let věku, ovšem  v případě, že se budete starat o pleť poctivě a vhodnými přípravky, nemusíte do pleti žádný colagen dodávat (můžete ho třeba pít ve formě nápoje nebo užívat ve formě tablet, což Vám bude prospěšné i pro vlasy, nehty, klouby….), a to do cca 40.let, kdy byste měla už zařadit přípravky posilující tvorbu kolagenu v pleti nebo kosmetické ošetření, které obnovuje tvorbu kolagenu. Pokud budete chtít poradit s výběrem vhodné kosmetiky, buďto se stavte nebo zavolejte, nebo napište více o stavu Vaší pleti.

Hezký den, Kamila Polášková