Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Potřebujete poradit v oblasti kosmetiky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz v oblasti kosmetiky,  můžete mě kontaktovat na e-mailu polaskova.kamila@seznam.cz nebo na tel.čísle 777 925 135.

Na Vaše dotazy Vám ráda odpovím.

Z některých dotazů…..

Dobrý den, mám hrozně mastnou pleť na nose a v T-zóně, ale na tvářích ji mám zase hrozně suchou, co mám používat na čištění a jaký krém?

Dobrý den,
doporučila bych Vám přípravky firmy Syncare, se kterými mám velmi dobré zkušenosti. Pokud Vaše pleť není nějak přecitlivělá, můžete použít Čistící mléko a Zmatňující tonikum.  Z krémů bych volila Krém na mastnou a smíšenou pleť, vždy na tváře více a na T-zónu méně, nebo večer vůbec. Velice vhodný je na letní období Gel s olivovým olejem místo krému, který pleť pouze hydratuje, nepromašťuje. Pokud jsou tváře hodně přesušené, můžete zvolit Krém na suchou pleť (pouze na tváře) nebo na večer Sebucel krém.

Hezký den.
Kamila Polášková

 Dobrý den, doporučíte mi něco na nosoretní vrásky? Používám přípravem AHA G10, ale co můžu používat v pauze, kdy G10 nepoužívám?

Dobrý den, v této pauze můžete používat střídavě enzymatický peeling 1x týdně a 2x týdně  G8 masku, vždy na večer.

Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, začínají se mi tvořit drobné vrásky. Mám 32 let, normální pleť a nevím, co pro ni dělat víc. Děkuji za radu.

 Dobrý den,
pokud jste si všimla začínajících vrásek, zapojte do své obvyklé péče (pravidelné odličování ráno a večer, krém ráno a večer) také 2x týdně výživnou masku. Nezapomeňte na péči očního okolí a začněte používat oční krém. V nastávajícím letním období se chraňte před sluníčkem krémy s UV faktorem. Pokud byste chtěla blíže poradit s výběrem masek, stavte se v kosmetickém salóně nebo mi zavolejte, určitě vybereme tu správnou.

Hezký den
Kamila Polášková

 

Dobrý den, chtěla bych si pořídit nějaký krém na suchou pleť se sklonem k tvorbě žilek, mám 19 let. Musím v mém věku používat i krém na noc? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
na Vaši pleť bych Vám doporučila Denní krém na suchou pleť od firmy Syncare, na noc krém noční na suchou pleť, který stačí ve Vašem věku aplikovat 1x za 2 dny.

Hezký den
Kamila Polášková

 Dobrý den, mám 17 let, mám problémovou mastnou pleť s akné, které mám ale jen občas. Když ji umyji,  mám ji vysušenou. Slyšela jsem od kamarádky, že ji pomohly Vaše přípravky. Můžete mi taky poradit? Děkuji za radu.

Dobrý den,
Pokud akné není akutní, doporučila bych na umytí Čistící gel a Tonikum zmatňující, jemnou vrstvu Krému na mastnou a smíšenou pleť, ale pokud už bude teplejší období, stačil by Gel s olivovým olejem. Na jednotlivá začínající aknózní ložiska naneste Gel při aktivním akné, který se používá max.7 dní a Gel anti-akné, který můžete používat stále. Všechny výrobky jsou od firmy Syncare a můžete si je zakoupit v kosmetickém salónu.
Bylo by ale lepší, kdybyste se stavila a já Vaši pleť viděla. Mohla bych Vám pak lépe a přesněji poradit.

Přeji hezký den.
Kamila Polášková
 

Dobrý den, mám hrozně suchou pleť se sklonem k atopii, můžete mi poradit nějaký krém? Nic mi nevyhovuje,všechno mě štípe nebo mám pocit, že mě to nedostatečně hydratuje.Děkuji za pomoc.

Dobrý den,
na Vámi popsanou pleť se výborně hodí krém Sebucel od firmy Syncare. Jestli ho chcete nejdříve vyzkoušet, můžete se stavit do kosmetického salónu pro vzorečky. Jsou i jiné varianty, ale myslím, že s ním budete spokojená. Na suchou kůži na těle je pak výrobné tělové mléko Sebucel Liposkin.

Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, mám jemné nevýrazné řasy, uvažovala jsem o trvalé na řasy, ale bojím se, že to pro mě není vhodné.

Dobrý den, trvalá na řasy je určená pro všechny řasy, ale právě u řasů nevýrazných a rovných je výborný efekt. Tím, že se řasy pomocí trvalé natočí nahoru, budou viditelnější, Váš pohled se zvýrazní, oči budou působit opticky větší. Pokud navíc použijete ještě řasenku, efekt se ještě znásobí, oko bude otevřenější a výraznější.  Aplikace trvalé na řasy v kosmetickém salónu trvá asi hodinu a efekt vydrží  po dobu 2-3 měsíců. Po této době je možné trvalou na řasy opět provést.

Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, prosím o radu, jaký mám používat krém na zimu? Mám smíšenou citlivější pleť. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vyzkoušejte krém na mastnou a smíšenou pleť Bio od Syncare, výborný je také krém Renovia od Syncare. Stavte se, dám Vám vzorečky.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den. Poradila byste mi nějaký make-up? Nějaký co je na suchou kůži a abych neměla nějakou silnou vrstvu?

Dobrý den, mám v nabídce několik druhů make-upů, které jsou určené i pro suché pleti a jsou velice přirozené. Na dálku je těžké poradit, ale stavte se za mnou do salónu a já Vám doporučím make-up přímo pro Vaši pleť. Ukážu Vám, jak ho nanášet, aby byl vzhled co nejpřirozenější.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, prosím o radu s výběrem kosmetiky. Mám 33 let, mám straštně mastnou pleť, pořád se lesknu. Sem tam se objeví i akné. Vyzkoušela jsem už hodně přípravků, ale nic mi nepomáhá. Děkuji za radu.

Dobrý den, základem je výběr vhodné kosmetiky. Zcela nevhodné je pleť vysušovat přípravky s obsahem alkoholu. Doporučuji Vám mléko anti-akné, toniku zmatňující a krém Symbiose, který normalizuje mazotok. Na noc byste mohla používat ještě speciální přípravek G10 AHA, který brání opětovnému rozvoji akné, omezuje tvorbu mazu, ale také pleť zjemňuje a působí proti stárnutí pokožky. Všechny přípravky jsou od firmy Syncare a  můžete si je zakoupit u mne v salónu.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda je pro mě vhodná masáž obličeje. Mám velmi citlivou pleť s rozšířenými žilkami a nevím, jestli se u takové pleti masáž může provádět. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, masáže obličeje se nemusíte bát, pokud se ovšem provádí odborně. Masáž u takovéto pleti musí být velmi šetrná, určité kroky se z ní vypouštějí, nebo se provádí speciální klidnící masáž. Důležité je ale řešit problém rozšířených cévek, protože tento problém se sám nezlepší, bude se zhoršovat. Existují speciální přípravky, např.krém Decongenesia od firmy Syncare.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den.
Mám velmi citlivou pleť a všechny přípravky mě vysušují, štípou a svědí. Mám teď krém, který je celkem dobrý, ale zase není proti vráskám. Nemáte něco vhodného pro moji pleť?

Dobrý den, doporučila bych Vám takto na dálku Nicream od Syncare. Jsou i další alternativy, ale v případě, že je pleť hodně přecitlivělá, tak bude lepší, když se stavíte pro vzorečky a nejdříve krém vyzkoušíte.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, chci se zeptat, od kolika roků mám používat krémy proti vráskám? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, záleží na typu a stavu pleti. Obecně lze říct, že suchá pleť stárne rychleji a proto na mi můžete používat přípravky určené na vrásky dřív než např.u pleti mastnější. Ale není to vždy pravidlem. Pokud se Vám tvoří vrásky např.kolem očí, pak lze začít používat přípravky proti vráskám klidně už od 20.let. Důležité je zvolit vhodné kosmetické přípravky, které neobsahují návykové složky. Nezapomínejte na pravidelnou péči v kosmetickém salónu. Zastavte se za mnou v salonu a podle stavu Vaši pleti Vám mohu poradit více než takto na dálku.
Hezký den.
Kamila Polášková

 Dobrý den, co je lepší? Klasické čištění pleti nebo ultrazvukem?

Dobrý den, čištění ultrazvukovou špachtlí je šetrnější metoda, ale méně důsledná a taky pro někoho více bolestivá než klasické čištění.
Hezký den.
Kamila Polášková

Máte v salónu i nějaké řasenky na prodej?

Dobrý den, ano, mám. Zastavte se.
Hezký den.
Kamila Polášková

Dobrý den, mám 17 let a pořád bojuji s akné, ale nic mi nepomáhá. Co byste mi poradila Vy?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, existuje řada variant jak ošetřovat pleť s akné. Začala bych čistícím mlékem anti-akné, tonikem anti-akné, krémem Symbiose a na největší akné Gel při aktivním akné. Vše od Syncare. Je to velice dostupná a účinná dermokosmetika používaná pouze u dermatologů nebo v kosmetických salónech. Výrobky si můžete u mě zakoupit.
Hezký den.
Kamila Polášková