Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

S čím pracuji

Při volbě kosmetických přípravků dbám hlavně na vysokou kvalitu a exkluzivitu kosmetické péče. Proto používám kosmetické přípravky bez parfemace, chemických konzervatů a v bio kvalitě .

Kosmetické přípravky a vhodné kosmetické ošetření volím vždy podle aktuálního stavu pleti, problému na pleti a v neposlední řadě podle ročního období. Proto kosmetické ošetření ani použité kosmetické přípravky nejsou vždy stejné.

Standardní kosmetické ošetření- nejčastěji využívané kosmetické ošetření, kde masáž dekoltu a obličeje je doplněná speciálními maskami, séry či ampulemi,  nebo speciálními kúrami podle stavu a typu pleti, jemné čištění. Cena těchto ošetření cca 550,–Kč

Nadstandardní kosmetické ošetření, které často spočívá v absolvování několika ošetření v jednom měsíci. Zde patří např. ošetření  ošetření kyselinami, speciální liftingové kúry. Cena těchto ošetření od 600,– do 800–Kč.

Anti-agingové ošetření očního okolí – speciální kúra pro ošetření jemné pokožky v okolí očí, lze provádět samostatně nebo při kosmetickém ošetření. Efektivní řešení všech problémů očního okolí – vrásky, váčky, tmavé kruhy, zvýšená reaktivita. Řada je určená pro ženy a muže od 25 let. Cena 400,–Kč

Speciální anti-agingové liftingové ošetření pleti Energy lift – dvoufázové ošetření pleti, které v horní části obličeje působí liftingově a dolní části obličeje působí proti ukládání tuku a zpevňuje kontury obličeje. Toto ošetření je možné provádět buďto místo klasického kosmetického ošetření 1x měsíčně, nebo jako speciální kúru 4-6x v měsíci, v tom případě se tato kúra opakuje 1-2x ročně. Cena tohoto ošetření je 1 500,–Kč.

Při kosmetickém ošetření zařazuji také ošetření galvanickou žehličkou, ultrazvukovou špachtlí, ozonizérem či biostimulačním laserem.

V kosmetickém salónu pracuji s přípravky firmy Natinuel.