Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

S čím pracuji

Při volbě kosmetických přípravků dbám hlavně na vysokou kvalitu a exkluzivitu kosmetické péče. Proto používám kosmetické přípravky bez parfemace, chemických konzervatů, s peptidy a nanotechnologií, díky nímž mohou kosmetické přípravky účinně působit až do hlubších vrstev kůže.

Proto jsem si zvolila jsem si Natinuel. 

Kosmetiku, která neslibuje nereálné. Která nepoužívá módní trendy jen proto, že to zrovna „letí“. Která je založená na faktech. 

Natinuel je kosmetika založená na nejnovějších dermatologických výzkumech a představuje spojení léčebné a estetické péče o pleť. Přináší zcela nový koncept  pro profesionální i domácí péči. Jejich přípravky působí na pokožku pomocí vysoce aktivních látek s vědecky prokázanými a vysokými účinky na různé kožní buňky, na všechny strukturální změny v pokožce, v podkožní vrstvě i pojivové tkáni a cíleně je řeší.

Na výrobu bioceutik Natinuel jsou kladeny mnohem vyšší nároky než u běžných kosmetických produktů. Obsahují výhradně látky vysoké koncentrace v přesně definovaném množství a složení, u nichž byla vědecky prokázána účinnost.

Bioceutika Natinuel neobsahují nic, co  kůže nepotřebuje a proniká do hlubokých vrstev kůže.
Tím daleko efektivněji může ovlivňovat projevy jako jsou akné, kuperóza, vrásky….

 

Molekulární bioceutika Natinuel prodlužují život kožních buněk a podporují jejich aktivitu.
Zároveň chrání pokožku před UV zářením a před působením volných radikálů, které způsobují oxidaci kožních buněk.Výsledkem je mladý vzhled a skutečně zdravá pěstěná pokožka.

 

Kosmetické přípravky a vhodné kosmetické ošetření volím vždy podle aktuálního stavu pleti, problému na pleti a v neposlední řadě podle ročního období. Proto kosmetické ošetření ani použité kosmetické přípravky nejsou vždy stejné.

Při kosmetickém ošetření zařazuji také ošetření galvanickou žehličkou, ultrazvukovou špachtlí, ozonizérem či biostimulačním laserem.