Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Denní, večerní a svatební líčení

Svatební líčení – svatba patří k nejdůležitějším okamžikům v našem životě  a každá nevěsta chce být co nejkrásnější. Správné líčení má podtrhnout Vaši přirozenou krásu, abyste se cítila dobře a sebejistě. Svatebnímu líčení předchází vždy zkouška. U svatebního líčení je důležité dodržování určitých zásad – líčení musí být výraznější, aby bylo vidět i na fotografiích, ale zároveň nesmí působit přehnaným dojmem a musí vydržet po celou dobu svatebního dne. U svatebního líčení je možnost využití nalepovacích trsů řas, které řasy zvýrazní, prodlouží, prozáří pohled a přitom působí přirozeně.  Nalepení trsů řas se provádí až v den svatby. Trsy při jemném zacházení vydrží až 7 dní.

Před jakoukoliv událostí je třeba si uvědomit, že pokud budeme chtít i úpravu obočí nebo odstranění hypertrichózy, je třeba toto provést v předstihu, neboť se tak vyhneme nepříjemnému zčervenání ošetřovaných partií.

 

Denní líčení má být jemné, decentní. Základem je vždy make-up nebo alespoň tónovací krém,  který má kromě  zakrytí drobných nedostatků pleti také  funkci ochrannou. Především v zimním období je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem, chladem a zabraňuje podráždění pleti, popraskání žilek a dalším negativním projevům.  Denní líčení očí má za úkol jen zvýraznit přirozenou krásu vašich očí.  Na rty volíme pouze lesk nebo jemnější odstín rtěnky.

Večerní líčení se od denního liší tím, že je mnohem výraznější. Můžeme si dovolit celou řadu různých barev, jemné perleťě nebo lesku, díky  tomu, že při návštěvě večírků, plesů apod., jsme vystaveni umělému osvětlení, které pohlcuje intenzitu barev.
Večerní líčení je náročnější na čas. A to z toho důvodu, že zde provádíme modelování obličeje, které je technicky náročnější záležitost. Dále se provádí korekce vrásek, korekce odchylek pleti apod.

Tanec je důležitou součástí každé společenské akce, svatby nevyjímaje. Jaký máte názor Vy na taneční kurzy? Svatba bude o to dokonalejší s perfektními tanečními kroky, co říkáte? S naší pomocí Vám Váš svatební tanec nebude již nahánět hrůzu, ale naopak se na něj budete těšit!