Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

 

Ultrazvuková špachtle je velkým pomocníkem při čištění pleti a  je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti. Používáním ultrazvukové špachtle bude Vaše pleť viditelně čistá, hydratovaná, projasněná , jemná a omlazená. Ošetření ultrazvukovou špachtlí  je bezbolestné, pleť je  bez podráždění a zarudnutí.

Ultrazvuk působí na pokožku jemnými vysokofrekvenčními vibracemi, odstraňuje z pórů nečistoty a odumřelé buňky a poskytuje regeneraci kůže. Zvyšuje průnik kosmetických přípravků do pleti  a regeneruje pokožku, která po ošetření vypadá svěže a zdravě.  Ultrazvuk provádí zároveň intenzivní mirkomasáž pokožky. Pleť je po ošetření  hydratovaná a jemná.

U stárnoucí a suché pleti vyhlazuje ultrazvuk povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky.

U mastné a aknózní pleti čistí póry , brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz a tím snižuje riziko zánětů.

 

Ultrazvuková špachtle se nepoužívá při epilepsii, čerstvých zánětech a ekzémech na ošetřované pleti, pokud máte kardiostimulátor.