Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Úprava a barvení obočí a řas

Velice důležitá je úprava obočí, které silně ovlivňuje výraz obličeje. Samozřejmostí je perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně, oči živě. Lze toho dosáhnout depilací pinzetou nebo voskem. Obočí zvýrazňujeme tužkou, stínem, bezbarvou řasenkou, pudrem nebo barvením.

K barvení řas používáme nejčastěji barvu černou, k barvení obočí světle hnědou, tmavě hnědou, u černovlásek černou nebo efektní modrou barvu.

K barvení obočí i řas používáme kvalitní barvy značky Thuja.

Obočí je možné upravit také pomocí permanentního make-upu, který nám umožňuje na dlouhou dobu upravit šířku, délku, tvar i chybějící chloupky v obočí.  Díky permanentnímu make-upu se budete cítit stále dokonale upravená, ať už ráno po probuzení, během dne či při sportu.