Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Chemický peeling

Co je chemický peeling?

Chemický peeling znamená ošetření pleti pomocí organických kyselin. Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť, zničí staré poškozené buňky a následuje hojení. Nově vznikající buňky při hojení nahradí buňky poškozené (např.v případě trudovité pleti po akné, při povrchových vráskách, při poškození pleti po opalování). Nová pokožka vypadá lépe, je zdravější.

Kdy se chemický peeling používá nejčastěji?

–          Poškození kůže po nadměrném opalování

–          Akné, trudovitá pleť

–          Hyperpigmentace po opalování

–          Stárnutí pleti

Jak probíhá ošetření?

Ošetření se skládá z 4-6 kúr, které se opakují každý týden, popř.co 14.dní. Jedna aplikace trvá asi 30 minut. Při aplikaci můžete pociťovat svědění a projeví se zarudnutí pleti. Podráždění pleti může přetrvávat až 4 dny. Po tuto dobu musíte používat speciální přípravek a ochranný krém proti slunci. V žádném případě není vhodné vystavování pokožky slunci a proto se ošetření většinou neprovádí v letních měsících.