Kamila Polášková


Kosmetice se věnuji intenzivně několik let. Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči. U mně se Vám dostane odborné péče o Vaši pleť, pomohu Vám proměnit Vaši vizáž a  zlepšit Vám sebevědomí

Více ...

Úvod – původní

Zdravá, upravená, dobře vypadající pleť je výsledkem správné pravidelné péče. Pěstěná tvář přidává na kráse, dodává pocit spokojenosti, pohody, zvyšuje sebevědomí a na věku přitom nezáleží.

Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí Vašeho života. Profesionální ošetření v kosmetickém salóně několikrát do roka spolu s vhodnou domácí péči Vám pomůže udržet Vaši pleť v každém věku zdravou, krásnou, pomůže oddálit negativní projevy stárnutí.

Prvořadým úkolem optimální kosmetické péče je udržení zdraví pokožky. I zdravá pleť vyžaduje pravidelnou péči. Hlavní úkolem je optimalizace tvorby mazu, udržení nebo zvýšení hydratace a obnova elasticity a turgoru kůže.

V kosmetické praxi se však zřídka setkáváme s ideální pletí. Ošetření hraničních stavů pleti (jako je např. akné, pleť s rozšířenými cévkami, velmi suchá pleť, pleť s hyperpigmentací….) je nedílnou součástí kosmetické péče.

Navštivte kosmetický salón ve Frýdku nebo v Kozlovicích,  a vyberte si z mnoha kosmetických služeb, které jsou určeny pro ženy i pro muže.

Těší se na Vás Kamila…

 Kdo má rád exotiku, tak určitě touží po události jménem svatba u moře. Užijte si luxus a komfort v krásném prosluněném prostředí plném písku a příjemné atmosféry. Svatební koordinátor se postará o všechny důležité záležitosti a Vy si díky tomu bude moci jen užívat!